Kendim Kendine Gel

...KENDİNE GEL 02:53 Yonca Evcimik - LAF OLSUN TORBA DOLSUN show tv HQ sound 03:57 Kendine Gel (Solo Versiyon) 03:26 Can Ozan - Kendine Gel 02:41 Tayfun- Kendine Gel 03:54.

Responsive image
YAZAR
Veysel Çağlar
DOSYA BOYUTU
3,43 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059706353

Bir Kendim Kendine Gel kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kendim Kendine Gel kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Veysel Çağlar tarafından yazılmıştır.


İnsan evvela kendisini anlamaya çalışmalı. Bütün okları kendine çevirmelidir. Yaptıklarını muhasebe etmeli ve yapacaklarını ona göre tasavvur etmeli, çünkü ilk yol insana çıkar. Ama doğru ama yanlış! Onun için kısa süreliğine de olsa yolculuk yapılmalı. Bu yolculuğu kendine yapmalı,kendini kendine göndererek,bolca tefekkür ederek hayatı idrak etmeye gayret etmeli.Eğer insanoğlu kendisine lütuf edilen kısa ömrü analiz etmez ise önce kendi sesine kulak vermezse var olan yaşamı gerçek manada idrak etmiş olamaz. Bununla birlikte leziz değerlerinden de kopmuş olur. Bunun için herkes kendine "Kendim Kendine Gel" deyip kendini yolculuğa çıkarmalı! Bu yolculuk nice hayırlara vesile olacaktır. Gerçekleri görmemizi ve daha sağlıklı hareket etmemizi sağlayacaktır. Biz yeter ki yolumuzu şaşırmayalım. Bu vesileyle önyargılarımızdan, asiliğimizden, hedefsizliğimizden kurtulmuş olacağız.Böylelikle yaptıklarımızı doğru analiz ettiğimiz için yapacaklarımız bizi müspet manada tatmin edecektir. Yeter ki kendi sesimizi tanıyalım ve yapacaklarımızın idrakinde olalım.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 127Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Tebeşir Yayınları 


...Yürümez bu iş böyle Aldıkça alttan ben Sen geldin hep üstüme Ağzından çıkanı duysun kulağın Düştük bu hallere sen Kendine gel sen kendine kendine gel Haddini bil sen haddini haddini bil.