Thibault'lar - 1

Thibault'lar - 1 Kağıt Kapak - 1 Ağustos 2016. Roger Martin du Gard (Eser Sahibi),‎ Adnan Cemgil (Çevirmen). Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun.

Responsive image
YAZAR
Roger Martin du Gard
DOSYA BOYUTU
3,36 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789750837128

PDF formatında Thibault'lar - 1. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Thibault'lar - 1 kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Martin du Gard'ın sekiz kitaptan oluşan Thibault'lar adlı yapıtı YKY'de üç ciltte biraraya getirilecek. Birinci ciltte Gri Defter, Yetiştirme Yurdu, Güzel Günler, Hasta Çocuklar ve Sorellina adlı beş roman yer alıyor.1937 yılında Thibault'ların yedinci kitabı 1914 Yazı ile Nobel Edebiyat Ödülü'ne layık görülen Martin du Gard, bu nehir romanda 20. yüzyılın ilk yarısındaki bir Fransız burjuva ailesinin öyküsünü anlatır. Egoist ve hoyrat bir babanın otoritesi altında parçalanma noktasına gelen bir aile... Bu ortamda tutkulu, isyankâr ve idealist küçük Jacques, arkadaşı Daniel de Fontanin'de adeta ruh ikizini bulur, ona büyük bir dostlukla bağlanır. Ne ki birbirlerine yazdıkları mektupların içeriğinin öğrenilmesi büyük bir drama yol açacaktır. Jacques'ın ciddi, tutucu ağabeyi Antoine ise bir yandan kardeşine olan sevgisi öte yandan babasına duyduğu saygı arasında kalmıştır, ne yapacağını bilemez, kendini bütün varlığıyla mesleğine, tıbba adar... (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 656Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Yapı Kredi Yayınları 


br/Martin du Gardın sekiz kitaptan oluşan Thibaultlar adlı yapıtı YKYde üç ciltte biraraya getirilecek. Thibault'lar - 1. (KDV Dahil) 29,17 ₺. SEPETE EKLE. Satışa Hazır. Thibault'lar - 1.