62 Maket Seti

62 Maket Seti en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen 62 Maket Seti satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 62 Maket Seti. 5/5 - 1 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Responsive image
YAZAR
Julio Cortazar
DOSYA BOYUTU
8,39 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051419947

Bir 62 Maket Seti kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! 62 Maket Seti kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Julio Cortazar tarafından yazılmıştır.


Cortázar alıştığımız algı biçimlerini gerçeküstü perspektiflerin içine alarak özgürleştiriyor." -Time Out-62: Maket Seti sözde "Şehir" denilen yerde yaşanan hayatın çetrefilli ama olağanüstü bir dille anlatımıdır. Zira romanın başkarakteri arayış içindeki entelektüel Juan şehri şöyle tanımlar: "Paris'te de karşımıza çıkabilir, Oslo'daki bir birahanede de; birimiz şehirden geçip Barcelona'da bir yatakta bulmuştu kendini, belki de tam tersi. Açıklanacak bir şey değildi şehir; sadece vardı." Bu şehirde Juan'la gizemli Hélène arasındaki gerilimli ilişkiye, bir grup sıra dışı insanın yaşadığı imkânsız aşklar, tuhaf deneyimler, ilginç karşılaşmalar ve tesadüfler eşlik eder. Ne de olsa, Carlos Fuentes'in sözleriyle, "Marx Kardeşler'in, Bela Lugosi'nin desteğiyle tasarladığı" bir şehirdir burası. Burada geleneksel roman dizgesi ıskartaya çıkarılmış ve okur riskli ve heyecanlı yeni bir tecrübeye davet edilmiştir."Cortázar okumamış insan bir kader kurbanıdır. Eserlerini okumamak korkunç sonuçları olan, sinsi ve ölümcül bir hastalıktır. Hiç şeftali yememiş bir insanın durumu gibi. nKişi yavaş yavaş mutsuzlaşır... ve büyük bir ihtimalle azar azar saçları dökülür."-Pablo Neruda-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 268Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 


Kargo dahil en ucuz13,92 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. 62 Maket Seti. 62 Maket Seti. 50 TL ve üstü kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 9 dakika önce Amazon Türkiye.