Bir Şahinsin Sen

...sensin Ben bir tek sende yandım Alevlendim, delilendim Ben bu sevdayı Yemin bildim, söz bildim Ben bu sevdayı kutsal bildim. 30.745 indirme. 2. Hoşgeldin Ft Ebru Şahin.

Responsive image
YAZAR
Muhammed İkbal
DOSYA BOYUTU
1,19 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786058615861

PDF formatında Bir Şahinsin Sen. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bir Şahinsin Sen kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Ağaçtan Kopmayarak Bekle BaharıSonbaharda ağaçtan kopup da yere düşen dal var ya Bahar bulutunun getirdiği yağmurla yeşermez asla O dal için sonbahar ayları hiç sona ermez Hiçbir zaman yeşererek meyve veremez Senin gül bahçene hâkim olmuş sonbahar mevsimi Çiçeklerinin cebinde tam ayar altın kalmamış ki! Yaprakların arasında huzurla öten tüm kuşlar Senin gölgeli ağacından kaçıp uzaklaşmışlar Kırık daldan ders al çünkü sen Habersizsin dönemin kural, kaidesinden Sıkılaştır milletle var olan bağını Ağaçtan kopmayarak bekle baharı(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 176Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Demavend 


Canım fedadır senin yoluna Günahların da benim boynuma Çıkalım seninle Bağdat yoluna Sen bir şahinsin, ben garip serçe Attın kalbime demirden pençe.