YAZAR
Saim Kolhan
DOSYA BOYUTU
6,99 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051831428

PDF formatında Negative Serisi 1 - Yüzük Darbesi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Negative Serisi 1 - Yüzük Darbesi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Dünyayı yöneten ve insanlığa zulmeden gizli bir örgüt: Muktedirler... Muktedirler'e engel olmaya çalışan barışsever insanlar: Negative... Negative, Muktedirler'i öldürmeyecek ama ölüm korkusunu iliklerine kadar hissedecekleri bir planı devreye sokar. Bu planın en önemli parçaları İstanbul'da Sadekâr Victor Öcal'ın 'negatif heykel' tekniği ile yaptığı yüzükler ve Kütahya'da Çini ustası Saim Kolhan'ın ürettiği çinilerdir... Negative örgütünden Pearce Dowson, bu amaçla geldiği İstanbul ve Kütahya'da planın en önemli ayağı için harekete geçer... Negative, aklın sınırlarını zorlayan bu mesajı yüzük ve çiniyle Muktedirler'e acaba nasıl ulaştıracak? Bir yanda kötüler, diğer yanda ise onları engellemek isteyenlerin verdiği mücadele... Eşsiz sadekârlık örneği yüzükler ve çini sanatının incelikleriyle birlikte; macera, gizem, heyecan ve aşk dolu soluk soluğa okunacak bir hikâye...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Nesil Yayınları 


Kategoriler » Edebiyat - Kültür » Roman - Deneme » Negative Serisi 1 - Yüzük Darbesi. Negative, aklın sınırlarını zorlayan bu mesajı yüzük ve çiniyle Muktedirler'e acaba nasıl ulaştıracak?